Úděsná kvalita nabídky bytů (nejen) ze soukromé inzerce

Publikováno 25 Listopad 2008
Kategorie Hypotéky, Stavební spoření |

Občas, když procházím inzerci realitních nabídek, nestačím se opravdu a vážně divit, jak strašnou kvalitu mají některé inzeráty.Vždycky si říkám, být to můj byt, takový inzerát bych si nepodal… Tohle prodávající či realitní makléři nemohou myslet vážně! Myslím tím hlavně nekvalitní stručné informace o bytě, kde chybí buď fotky úplně, nebo jsou tyto fotky bytu a okolí vůbec strašné natolik, že spíše odradí než nalákají.

Aspoň průměrný fotograf - amatér přece ví, že vyfotit objekt se dá opravdu mnoha způsoby s kvalitou značně rozdílnou. Toto se týká jak lidí, tak neživých objektů, jakými jsou právě inzerované byty.Když se žena namaluje, upraví, usměje, udělá oči, k tomu ji správně nasvítíme, umístíme před vhodné pozadí, fotka vzbudí zájem nejen očí pánské části populace.

V bledě modrém tak s byty. Nebudu dávat do inzerátu fotku otřesného WC nebo strašného výhledu před domem. Chci to prodat nebo si jen dělám srandu a mám strašnou radost, že tam mám nějakou fotku, no ne? Místnosti jsou neuklizené, tmavé, neosvětlené, špinavé… Fotky nekvalitní počárané, ze špatných úhlů - pokud fotky vůbec jsou. Na rande se dnes taky nechodí naslepo. Foto mnohé napoví. A že lže? Foto má lákat. Zvětšovat šanci. A proto mě hodně udivuje, když mě dokáže naopak odradit.

Co si udělat malý průzkum? Schválně, zkus se milý čtenáři 10 minut věnovat hledání úděsných nabídek realit a nahoď do komentářů odkaz, ať se mohou podívat i ostatní!

Uložit tento článek

Podobné články

Komentáře

2× reakcí ke článku “Úděsná kvalita nabídky bytů (nejen) ze soukromé inzerce”

  1. Standa 26 Listopad 2008 8:34 am

    Ja ti rozumim, mam sam spatnou zkusenost s fotkami - realitní kancelar spatne nafotila dum a dala to na web.

    Logicky by mela mit zajem dum prodat (velka provize), no evidentne nemela zajem vzniknutou situaci resit.

    I to svedci o kvalitach realitek “z kuchyne”…

  2. VP 4 Prosinec 2008 10:53 am

    Navíc, já jsem tak zlenivělý čtenář, že na nabídky BEZ obrázku ani neklikám…

Zanechte vzkaz.